top of page

Nasze kursy

Kursy przedszkolne

Make A Change to innowacyjny program przedszkolny, łączące ekscytującą naukę języka angielskiego z dynamicznym rozwojem dzieci w wieku 3-6 lat. Potencjał edukacyjny w tym wieku jest wyjątkowy, a liczne badania potwierdzają korzyści z nauki języka obcego. Program Make A Change English dla przedszkolaków skupia się na mówieniu, słuchaniu, czytaniu i metodzie globalnego czytania, wprowadzając również, ważne zachowania społeczne i kulturowe. Kurs opiera się na nowoczesnych i autorskich materiałach.

W programie dla dzieci przedszkolnych znajduje się:

  • metoda nauczania angażująca zmysły,

  • zabawa z różnorodnymi materiałami dydaktycznymi: flash cards, plakaty, pacynki, plansze i specjalne pomoce naukowe,

  • muzyka wspierająca naukę i zapamiętywanie,

  • nauka czytania poprzez metodę globalną,

  • e-learning, zapewniający dostęp do padletu, interakatywnych tablic z dostępem do historyjek, filmików z piosenkami i gier utrwalających słownictwo w domowym środowisku.

Dzieci kończące kurs, radzą sobie doskonale z angielskim w szkole podstawowej i osiągają sukcesy w konkursach językowych, zachowując przy tym pozytywne skojarzenia z nauką. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 45 minut, prowadzone metodą Make A Change English. Wykwalifikowani lektorzy wykorzystują różnorodne formy pracy, w tym zabawy ruchowe, naukę globalnego czytania czy ćwiczenia z kartami obrazkowymi.

Projektując kursy, opieramy się na neurodydaktyce i doświadczeniu z dziećmi, co sprawia, że doskonale odpowiadają one na potrzeby i zainteresowania przedszkolaków.

Nasze e-learningi:

 

Dla dzieci w wieku 3-6 lat to idealny moment na naukę języka, gdyż ich mózg wciąż przeżywa proces opanowywania pierwszego języka. Nauka języka angielskiego przyczynia się do ogólnego rozwoju pamięci, uwagi, wyobraźni i myślenia abstrakcyjnego, kształtując jednocześnie system drugiego języka. To ułatwia przyswajanie i integrację nowego języka.


Rata miesięczna wynosi jedynie 293 zł za zajęcia grupowe. W tej cenie zapewniamy liczne pomoce dydaktyczne oraz certyfikat ukończenia kursu. 

Dołącz do naszej szkoły językowej już dziś i zapewnij swojemu dziecku najlepszy start w nauce języka angielskiego!

Kursy szkolne

Opierając się na zasadach pedagogiki przyjaznej mózgowi, nasza metoda nauczania, znana jako (neurodydaktyka), skoncentrowana jest na dostosowaniu zajęć do specyficznych potrzeb, wieku, zainteresowań i zdolności poznawczych uczniów. 

Stawiamy na rozwijanie umiejętności poznawczych w sposób efektywny dla każdego mózgu, umożliwiając pełny rozwój potencjału każdego ucznia, dzięki czemu potrafią wpleść język w wykonywane na co dzień czynności i zastosować w odpowiedniej sytuacji. 

Nasze angażujące i twórcze podejście nie tylko przekazuje wiedzę, lecz także rozbudza naturalną ciekawość i pasję do odkrywania świata, tworząc inspirującą podróż edukacyjną, która jednocześnie rozwija umiejętności analityczne i kreatywne myślenie dzieci.

Nasze angażujące i twórcze podejście nie tylko przekazuje wiedzę, lecz także rozbudza naturalną ciekawość i pasję do odkrywania świata, tworząc inspirującą podróż edukacyjną, która jednocześnie rozwija umiejętności analityczne i kreatywne myślenie dzieci.

Zapamiętywanie odgrywa kluczową rolę w procesie nauki, umożliwiając skuteczne przyswajanie informacji i tworzenie trwałych połączeń w naszym mózgu. To proces, dzięki któremu zdobyta wiedza staje się dostępna i wykorzystywana w odpowiednich sytuacjach, otwierając drzwi do głębszego zrozumienia oraz twórczego myślenia.

Nauka i zabawa pojawiają się równocześnie, dzięki czemu dzieci absorbują język jak gąbki, przyswajając go wszystkimi zmysłami, a całkowite zanurzenie w języku angielskim (immersja) sprawia, że dzieci przyswajają go w żywej formie.

Nauka w ruchu (TPR – total phisical response) korzystnie wpływa na zapamiętywanie. Dzieci kojarzą wprowadzane zagadnienia z konkretną czynnością i potrafią je przywołać z pamięci w adekwatnej sytuacji.

Metodologia i Materiały z których korzystamy:

Zespół doświadczonych nauczycieli ze wsparciem metodyka starannie dostosowuje metody nauczania do wieku oraz indywidualnych potrzeb dzieci. Wspieramy się treściami z wydawnictwa National Geographic oraz szeroką gamą dodatkowych narzędzi, w tym platform edukacyjnej stworzonej przez najlepszych pedagogów, dzięki której dzieci mogą utrwalić wprowadzony na lekcji materiał. Nasze programy kształcą umiejętność płynnej komunikacji w języku angielskim i przygotowują dzieci do osiągnięcia sukcesu w dzisiejszym świecie. Niezależnie od poziomu zaawansowania, nasza szkoła oferuje możliwość nauki od podstaw lub kontynuacji rozwijania umiejętności językowych.

Rata miesięczna wynosi jedynie 350 zł za zajęcia grupowe. W tej cenie zapewniamy liczne pomoce dydaktyczne oraz certyfikat ukończenia kursu.
Dołącz do naszej szkoły językowej już dziś i zapewnij swojemu dziecku najlepszy start w nauce języka angielskiego!

bottom of page