top of page

OFERTA DLA PRZEDSZKOLI

Wybierając Make A Change English School, powierzają nam Państwo organizację zajęć języka angielskiego. Gwarantujemy wykwalifikowaną kadrę. Lektorów bądź asystentów o nienagannym akcencie oraz wsparcie metodyczne i profesjonalne materiały do nauczania. W razie potrzeby zapewniamy również zastępstwa oraz program nauczania oparty na naszym ponad 10-letnim doświadczeniu w nauczaniu dzieci. Wystawiamy faktury za usługi, a Państwo korzystają z usług pracowników etatowych bez potrzeby zajmowania się biurokracją.

AdobeStock_469871571 kopia.webp

Jako szkoła językowa dla dzieci, dokładamy wszelkich starań, aby godziny zajęć były dopasowane do planu placówki i zapewniały optymalne warunki dla nauki. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i umówienia się na darmową lekcję pokazową, podczas której będziecie Państwo mieli okazję przetestować nasze metody i poznać naszych wykwalifikowanych lektorów.

Wygłupiający się, uśmiechnięty chłopiec

Jesteśmy dumni z bogactwa środków dydaktycznych, jakie oferujemy naszym placówkom przedszkolnym. W ramach naszej oferty znajdą Państwo wiele atrakcyjnych narzędzi, takich jak realistyczne przedmioty, karty obrazkowe, mapety, kukiełki, plakaty, a także piosenki i rymowanki dostosowane do wieku i potrzeb dzieci. Dzięki temu nasze zajęcia są nie tylko profesjonalne, ale także interesujące i rozwijające dla dzieci.

Współpraca z nami oznacza nie tylko lekcje prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów, ale również wiele innych korzyści. Oferujemy: 

  • Pracujemy według autorskiego programu zajęć, zgodnego z podstawą programową dla przedszkoli,

  • Oceny opisowe, 

  • Dostęp do materiałów online w formie innowacyjnej interaktywnej tablicy z materiałami do każdego tematu z linkami do piosenek, bajek, kart pracy, gier online i dodatkowych materiałów. 

  • Organizujemy specjalne wydarzenia, takie jak Halloween, Wielkanoc, Dzień Św. Patryka czy Boże Narodzenie. 

  • Ponadto, dla zainteresowanych, udostępniamy nagrania z zajęć bądź organizujemy zajęcia otwarte.

 

ELASTYCZNOŚĆ

Nasi lektorzy są dostępni na pełen lub niepełen etat, w zależności od potrzeb przedszkola. Częstotliwość oraz dni tygodnia i godziny obecności w placówce są dostosowywane do Państwa preferencji. Oferujemy zarówno opcję ośmiu godzin codziennie, jak i 30 minut dwa razy w tygodniu.

Asystent Anglojęzyczny

Nasi asystenci są wykwalifikowani i doświadczeni w pracy z dziećmi przedszkolnymi. Ściśle współpracują z nauczycielem prowadzącym i pomagają w codziennej rutynie, prowadząc zajęcia, zabawy i aktywności zgodne z programem nauczania. Ich rolą jest komunikowanie się z dziećmi wyłącznie w języku angielskim i integrowanie obowiązków opiekuńczych z edukacją. 

Zapraszamy do kontaktu, aby omówić szczegóły lekcji pokazowej i dostosować naszą ofertę do indywidualnych potrzeb Państwa placówki.

Zadowolona dziewczynka

Napisz do nas!

Dziękujemy za zgłoszenie!

bottom of page